version en
version cz
version de
version en
Outlet
Number of items: 0 0,- Kč

02.09.2020 - NOVINKY od LR pro vaše pohodlí i výkon

Novinky od LR na našem eshopu za zaváděcí ceny. ✅ Vybrali jsme pro vás nový Aloe vera gel od LR a Mind Master Extreme Performance Powder pro maximální výkon. Seznamte se s novinkami od LR i vy.

NOVINKY OD LR

Kompletní nabídka produktů LR

LR LIFETAKT Aloe Vera Drinking Gel Acai

LR LIFETAKT Aloe Vera Drinking Gel Acai obsahuje 85 % Aloe vera doplněné o açaí, rybíz a med. Lahodné spojení nejen pro letní období. Díky svému složení se řadí mezi špičku mezi Aloe vera gely. Potvrzují to SGS Institut Fresenius a certifikáty IASC.

Acai berry jsou plody tropické palmy Euterpe oleracea, v českých publikacích pojmenovaná jako Euterpe brazilská. Acai berry tvořila již od nepaměti důležitou složku jídelníčku amazonských kmenů. Je obecně doporučována jako antioxidant - tedy působí proti škodlivý vlivům, způsobující oxidačními procesy.

Co Acai obsahuje? Je toho tolik - především vitamíny A, B1, B2, B3, C a E. Poté minerály jako jsou vápník, hořčík, měď, draslík, zinek, železo a fosfor.

Doporučená cena: 849,- Kč      Akční cena nyní jen: 749,- Kč

Podrobnosti:  LR LIFETAKT Aloe Vera Drinking gel Acai ml

LR LIFETAKT Mind Master Performance Powder 14 x 25 g

LR LIFETAKT Mind Master Performance Powder je doplněk stravy s kofeinem, práškem z aloe vera, vitamíny a koenzymem Q10.

Život na vás někdy klade extrémní požadavky a vy pak potřebujete okamžitou energii, abyste složité situace zvládli? Pak nezbývá než sáhnout po LR LIFETAKT Mind Master Performance Powder.

Vnese do vašeho života příval energie. Buďte soustředění a výkonní - vždy, všude a s dobrým pocitem. Praktický Mind Master Extreme se postará o vaši dávku energie - kdykoli, a samozřejmě také na cestách. Vejde se do každé kapsy a stačí jej v pár vteřinách nasypat do úst.

Doporučená cena: 749,- Kč      Akční cena nyní jen: 549,- Kč

Podrobnosti: LR LIFETAKT Mind Master Performance Powder 14 x 25 g

02.09.2020 - NOVINKY od LR pro vaše pohodlí i výkon - 224579 - NOVINKY od LR - 08-2020

NOVINKY od LR - 08-2020

Insert comment

Login
Email ( email is not published )
Your comment   ( Photos can be inserted after the sending of the message. )
Enter the code
antispam
     More information

Providing our services is cookies. By using our services, you agree to the use of cookies. Thank you.   More information