Number of items: 0 0,- Kč
version en
version cz
version de
version en
Outlet

19.03.2020 - ZMĚNA VNITROSTÁTNÍ DOPRAVY - Česká pošta

Aktuálně Česká pošta mění formu doručení s ohledem na stávající situace. Sledujte situaci a věnujte pozornost možnostem doručení. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. Stávající situace platí do odvolání...

UPOZORNĚNÍ

Česká pošta aktuálně zavádí toto opatření, v souvislosti se snahou zabránit šíření virové nákazy COVID-19

ZMĚNA - doručování BALÍK DO RUKY

Balíky se uloží bez pokusu o doručení. U těchto ukládaných zásilek odpovědný pracovník dodávací provozovny prodlouží úložní dobu na 15, resp. 30 dnů (podle druhu zásilky). Pokud u zásilky prodloužení úložní doby vyloučil odesílatel nebo není v souladu s podmínkami dané služby, nebude u konkrétní zásilky úložní doba prodloužena.

Zásilky adresované adresátům, kteří jsou v karanténě, lze jednorázově bezplatně doslat do lokality, kde není nařízena karanténa. Adresát výjimečně v tomto případě uvede při žádosti o dosílku (e-mail, telefon) nejenom novou adresu, ale také označení „nového“ adresáta, kterému má být zásilka na nové adrese dodána. Tento postup není možný u zásilek s doplňkovou službou Dodání do vlastních rukou a Dodání do vlastních rukou výhradně jen adresáta a u zásilek, u kterých to vyloučil odesílatel.

V případě uložených balíků, které je možné vyzvednout na identifikační kód pro výdej zásilky, bude balík standardně vydán tomu, kdo sdělí správný identifikační kód spolu se jménem a příjmením adresáta nebo podacím číslem zásilky.

Obdobně se postupuje i u Balíku Nadrozměr.

Pozastavuje se poskytování služby „komplexní doručení“ a „Odvoz spotřebiče“

VÍCE INFORMACÍ: https://www.ceskaposta.cz/omezeni-vnitrostatnich-sluzeb

19.03.2020 - ZMĚNA VNITROSTÁTNÍ DOPRAVY - Česká pošta - 223248 - DOPRAVA - omezení přepravy balíků a zásilek

DOPRAVA - omezení přepravy balíků a zásilek

Insert comment

Login
Email ( email is not published )
Your comment   ( Photos can be inserted after the sending of the message. )
Enter the code
antispam
     More information

Providing our services is cookies. By using our services, you agree to the use of cookies. Thank you.   More information